Kosik

Cyklistická kombinéza ALÉ R-EV1 FUGA

4 699 Kč včetně DPH

Produktový kód: L11740019

 Velikost Sdodání do 10 dnů
 Velikost Mdodání do 10 dnů
 Velikost Ldodání do 10 dnů
   
Popis produktu
Specifikace
Podmínky dodání
Velikosti
UNIKÁTNÍ, SUPERLEHKÁ A AERODYNAMICKÁ. Taková je cyklistická kombinéza ALÉ Fuga Skinsuits, novinka roku 2019, která kombinuje výhody tradičního dresu a kalhot. Navíc je však spojuje s výhodou aerodynamiky kombinézy určené pro časovku. Rychlé schnutí a maximální prodyšnost přední části s látkou s mikropóry pak zajištuje nepřetržitou ventilaci a pocit lehkosti. Rukávy jsou ze superlehké a prodyšné látky Mesh Dragon, která má strukturu síťoviny. Spodní část kombinézy je pak inspirovana závodními kalhoty z kolekce R-EV1, které vynikájí zejména velmi dobrou podporou svalů během vysokého výkonu.
  • Body Mapping je technologie přiléhavého střihu, který kopíruje křivky jezdce během jízdy a zajistí tak maximální pohodlí.
  • TT-Gripper je silikonový pásek ve spodní straně oblečení, který pomáhá udržet oblečení na svém místě, redukuje vystouplé části a vylepšuje tak aerodynamiku.
  • Zip lze celý rozepnout, stejně jako u cyklistického dresu.
  • Leg Comfort System je elastická vsadka na zadní straně kalhot, která pomáhá přizpůsobit šíří nohavice potřebám jezdce tak, aby byla zachována správná komprese svalů.
  • Dvě zadní kapsy pro uschování energetických tyčinek.
  • Reflexní prvky.
  • Lehká a prodyšná vložky 4HF.
  • Váha kompletu 220 g.
Název produktu:Cyklistická kombinéza ALÉ R-EV1 FUGA
Sezóna:Léto
Pohlaví:Muži
Druh:Kombinézy ALÉ
Barva:white
Provedení:Racing
Přečtěte si naše obecné obchodní podmínky.
Velikostní tabulka oblečení ALÉ

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Nový evropský šampion v dresu ALÉ!

29. 07. 2019 – Gratulujeme Mathieu van der Poelovi k vítězství v evropském šampionátu horských kol, který se letos konal v Brně.

číst dále

Nová kolekce jaro/léto 2019

20. 03. 2019 – Představujeme novou kolekci jaro/léto 2019, která je nyní dostupná ve všech partnerských obchodech a také na webu alecko.cz

číst dále

Prodloužená možnost výměny zboží

29. 11. 2018 – Pokud si lámete hlavu, jestli jste vybrali správnou velikost či typ dárku, nyní už nic nemusíte řešit. Všechny objednávky z konce roku nyní můžete vyměnit či vrátit až do konce ledna.

číst dále