Cyklistické vložky

Zaměření na dlouhé trasy, volnost pohybu a vysoký výkon.

Cyklistická vložka ALÉ 2H

Vložka "2H" je základní pánský model z elastického mikrovlákna, anatomicky tvarovaný pro maximální svobodu pohybu. Měkká a elastická vložka pro skvělou odolnost a ochranu během jízdy.

Cyklistická vložka ALÉ 4H

Vložka "4H" je pánská vložka vyrobena z elastického mikrovlákna. Jednotlivé části polstrování jsou strategicky rozmístěny v kontaktních bodech. V ischiatické oblasti je hustota 90 kg/cm2 tak, aby byla zajištěna ochrana citlivých míst. Vložka je prodyšná po celém povrchu tak, aby byl zajištěn maximální komfort i během delší jízdy.

Cyklistická vložka ALÉ 8H

Vložka "8H" je pánskou vložkou nejvyšší kategorie a je evolucí vložky 4H. V nejzatíženějších místech je u této vložky dále pracováno s proměnlivou gramáží materiálu a dodatečným perforováním.

Cyklistická vložka ALÉ W4H

Vložka "W4H" je dámská vložka vyrobena z elastického mikrovlákna. Tato vložka je dámským ekvivalentem špičkové pánské vložky 4H, ale zohledňuje dámskou anatomii. Taktéž pracuje s proměnlivou hustotou materiálu v citlivých partiích, kde je hustota 90 kg/cm2 podobně jako u pánské varianty. Vložka je prodyšná po celém povrchu tak, aby byl zajištěn maximální komfort i během delší jízdy.

Inovativní materiály

Péče o detaily

Péče o detaily   ALÉ si potrpí na péči o detail na každém kusu oblečení, protože ví, že jsou to často detaily, které tvoří rozdíly. Detaily neznamenají jenom hezčí oblečení, ale také více bezpečnosti na silnici díky vysoce reflexním prvkům.

Komfort a výkonnost

Komfort a výkonnost   Inovativní látky, rozdílné pro každý kus oblečení tak, aby byly uspokojeny požadavky každé části těla a neustálý technologický vývoj je to, co zajišťuje ten nejlepší výkon.

Klimatik system™

Klimatik system™   látky a technologie jsou specificky vytvořené pro poskytnutí maximálního komfortu a ochrany nepříznivého počasí, větru a deště.

Dryarn®

Dryarn®   Mikrovlákno z polypropylenu, odolné a lehké, izolující od chladu, ale prodyšné a příjemné na dotek. Dryarn® mikrovlákno je používáno na doplňky a bezešvé spodní prádlo, protože zajišťuje téměř neuvěřitelné parametry za jakýchkoliv podmínek: lehkost, odolnost, prodyšnost, přilnavost a schopnost udržet tělesné teplo.

Host Carbon™

Host Carbon™   Vysoce prodyšná látka s obsahem karbonu se schopností odstraňovat pot z pokožky a udržovat teplotu těla během celé aktivity. Karbon v látce zajišťuje pocit komfortu různými způsoby: absorbuje a rozptyluje atmosférický elektrický náboj a zabraňuje mu zůstat kolem těla. Kromě toho redukuje koncentraci kyseliny mléčné během aktivity, zlepšuje cirkulaci krve a tím umožňuje dodat více kyslíku do buněk. V neposlední řadě, chrání tělo před absorpcí statické elektřiny, elektro smogu a UV záření. Je přirozeně antibakteriální a zabraňuje rozšiřování bakterií, které způsobují nepříjemný zápach. Karbonová vlákna také vylepšují odpařování vlhkosti a udržují pokožku suchou a chladnou. Gramáž 135 g/m2.

ALÉ micro perforated

ALÉ micro perforated   Neuvěřitelně lehká látka z polyesterového mikrovlákna "Finezza 44", která zajištuje mikro-kompresi. Struktura vnitřní vrstvy umožňuje vysokou prodyšnost, zatímco mirko-ventilace na vnější straně vylepšuje ventilaci a rychlý odvod potu. Gramáž 130 g/m2, UPF 50+.

J-STABILITY SYSTEM™

J-STABILITY SYSTEM™   Jedná se o elastický pás na vnitřních stranách rukávů dresů a bund, který efektivně udržuje oblečení na místě a zajišťuje, že oblečení během jízdy perfektně drží na svém místě. Elastický pás je tvořen dvojitou vrstvou látky, z níž vnitřní část se může pochlubit karbonovou látkou, zatímco vnější látka zajišťuje mikroventilaci.

LG STABILITY SYSTEM™

LG STABILITY SYSTEM™   Jedná se o elastický pás používaný na spodní straně krátkých kalhot. Jeho hlavní funkcí je, že udržuje oblečení na místě díky silikonovým vláknům, které jsou rozmístěny na látce. Právě postupné rozložení vláken zajišťuje perfektní kompresi bez nepříjemného stažení.

Zajímavosti a novinky

celý archiv

ATT Investments představilo dresy Alé pro letošní rok.

11. 01. 2024 – Zakázková výroba dresu není ovšem určena pouze pro profesionály!

číst dále

Matúš Štoček poprvé v dresu slovenského mistra

08. 07. 2023 – Prvním závodem, kde jste mohli Matúše v novém mistrovském dresu ALÉ sledovat, byla Maďarská V4.

číst dále

Jste připraveni na tuhou zimu?

01. 11. 2022 – V zimní bundě ALÉ R-EV1 RIPARO Vás žádné počasí nezaskočí.

číst dále