Nový evropský šampion v dresu ALÉ!

29. 07. 2019

Gratulujeme Mathieu van der Poelovi k vítězství v evropském šampionátu horských kol, který se letos konal v Brně.

Jako všichni vítězové evropského šampionátu, také Mathieu oblékl dres, který šije ALÉ Cycling. Více informací na webu: http://www.uec.ch/en/

Nová kolekce jaro/léto 2019

20. 03. 2019

Představujeme novou kolekci jaro/léto 2019, která je nyní dostupná ve všech partnerských obchodech a také na webu alecko.cz

Nová letní kolekce od ALÉ nabízí ještě lepší komfort a pohodlí díky vývoji nových střihů, použití nových látek a v neposlední řadě také nových barev a designů, které Vás nepřestanou bavit. "NO BORING PERFORMANCES" je heslem nové kolekce, přesvědčte se sami u nejbližšího prodejce.

Prodloužená možnost výměny zboží

29. 11. 2018

Pokud si lámete hlavu, jestli jste vybrali správnou velikost či typ dárku, nyní už nic nemusíte řešit. Všechny objednávky z konce roku nyní můžete vyměnit či vrátit až do konce ledna.

Nabídka platí pro zboží zakoupené od 15.11. do 31.12.2018.

Pozvánka na Mistrovství Evropy v Brně / ve Zlíně

13. 07. 2018

Ve dnech 12. - 15. 7. 2018 proběhne v městech Brně a Zlíně Mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a U23. Přijďte i vy zafandit!

Italský výrobce cyklistického oblečení ALÉ CYCLING je hrdým sponzorem této akce a také výrobcem mistrovských dresů. 12. – 13. 7. 2018 se jedou časovky, start i cíl proběhne u Brněnské přehrady. O víkendu 14. – 15. 7. se pojede silniční závod, start i cíl je z centra Zlína. Více informací o mistrovství a program akce najdete na oficiálních stránkách http://www.echroad2018.com/.

Valentýnské dresy s jménem

14. 02. 2018

Darujte originální valentýnský dres od ALÉ, na který je možné vytisknout jméno obdarovaného. Tyto dresy jsou nabízeny v limitované akci k příležitosti startu závodu Alé La Merckx.

Závod Alé La Merckx se pojede z romantického města Romea a Julie, z Verony. Dresy si můžete objednat přes webové stránky https://www.alelamerckx.com/valentine-jersey, kde zároveň získáte slevu na start tohoto závodu. Objednávku je možné také řešit přes kontakt info@sportimport.cz.

ALÉ je sponzorem ME v cyklokrosu

06. 11. 2017

ALÉ je hrdým sponzorem ME v cyklokrosu a výrobcem mistrovských dresů.

Dresy ALÉ v týmových provedených jsou dostupné také všem českým fanouškům na stránkách www.aleteam.cz

ALÉ nově v Twinsportu Třebíč

01. 10. 2017

V tomto roce jsme úspěšně navázali spolupráci s krásným obchodem Twinsport v Třebíči na Brněnské ulici. Značka ALÉ je Vám tak zase o něco blíže.

Navštivte Twinsport a vyberte si z oblečení ALÉ různých úrovní, střihů i neotřelých designů. V obchodě si můžete většinu oblečení také vyzkoušet v různých velikostech a vybrat si tak tu správnou.

Zimní kolekce 2017/2018 skladem

20. 09. 2017

Zimní kolekce ALÉ je právě naskladněna. Vybírejte i vy ze zářivých barev pro podzimní a zimní počasí.

Najdete si i Vy svého oblíbeného prodejce. Seznam prodejců naleznete zde http://www.alecko.cz/ale/prodejci Zimní katalog ALÉ naleznete zde: Katalog ALE WINTER 2017/18 Aktuálně dostupné zboží je pak zobrazeno na těchto stránkách.

ALÉ dětem - kolekce BIMBO

11. 05. 2017

Že si pozornost zaslouží i ti nejmenší, to si uvědomují v prodejně BIKERO v Hradci Králové a vsadili na kolekci BIMBO od ALÉ, která je zaměřena již na děti od 8 let.

V prodejně mají krásně udělaný dětský koutek, kde najdete nejen dresy od ALÉ, ale taky jiné doplňky pro děti od dalších značek. Přemýšlíte-li, kde se dobře postarají s výběrem oblečení pro Vaše dítě, zamiřte do Hradce!

www.bikero.cz

ALÉ letní kolekce 2017 je již nachystána!

28. 02. 2017

Prohlédněte si nový katalog ALÉ Summer 2017 pro nadcházející sezónu. Nové střihy, nové látky, nové barvy. ALÉ nenechává nic náhodě a jde stále kupředu.

Pro letní sezónu si ALÉ připravilo nejen odvážné designy, ale také opět pokročilo ve vývoji nových technologií a užití nových materiálů. Novinkou jsou především FUTURE BIBSHORTS kalhoty v pánském i dámském provedení (s inovativním systémem šlí). Je rozšířena řada R-EV1 a vznikly zcela nové odlehčené dresy pro maximální komfort za horkých dnů. Již brzy bude vše vystaveno také na našich stránkách!

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Nový evropský šampion v dresu ALÉ!

29. 07. 2019 – Gratulujeme Mathieu van der Poelovi k vítězství v evropském šampionátu horských kol, který se letos konal v Brně.

číst dále

Nová kolekce jaro/léto 2019

20. 03. 2019 – Představujeme novou kolekci jaro/léto 2019, která je nyní dostupná ve všech partnerských obchodech a také na webu alecko.cz

číst dále

Prodloužená možnost výměny zboží

29. 11. 2018 – Pokud si lámete hlavu, jestli jste vybrali správnou velikost či typ dárku, nyní už nic nemusíte řešit. Všechny objednávky z konce roku nyní můžete vyměnit či vrátit až do konce ledna.

číst dále