ATT Investments představilo dresy Alé pro letošní rok.

11. 01. 2024

Zakázková výroba dresu není ovšem určena pouze pro profesionály!

Máme co nabídnout i amatérským týmům, firmám nebo pořadatelům různých akcí či závodů. Více informací na aleteam.cz.

Matúš Štoček poprvé v dresu slovenského mistra

08. 07. 2023

Prvním závodem, kde jste mohli Matúše v novém mistrovském dresu ALÉ sledovat, byla Maďarská V4.

Nevedl si vůbec špatně a potvrdil svou výbornou formu, když cílovou pásku protnul jako nejlepší Slovák.

Jste připraveni na tuhou zimu?

01. 11. 2022

V zimní bundě ALÉ R-EV1 RIPARO Vás žádné počasí nezaskočí.

Riparo je ideálním společníkem pro naše zimní klimatické podmínky. Určena je zejména pro střední a vysoké intenzity s teplotami pod bodem mrazu. Vnitřní vrstva je vyrobena z Polartec® Alpha® termo tkaniny, která nabízí aktivní teplo, umožňuje výměnu vzduchu a reguluje tělesnou teplotu. DWR úprava na celém povrchu zajišťuje výbornou odpudivost vůči lehkému dešti.

Nové ALE SPEEDFONDO lepší v každém detailu.

26. 05. 2022

Největší změny laclů “X Air Bib” si všimnete na první pohled.

Každý detail těchto kalhot byl přepracován tak, aby poskytoval zvýšenou kompresi, prodyšnost a dokonalý střih. Přirozeně antibakteriální a antistatická uhlíková vlákna, vetkaná do horní vrstvy vložky, jsou impozantně prodyšnou bariérou pro další zlepšení pohodlí během velmi dlouhých jízd. Inovativní tkanina Series S 41 WR Active Comfort poskytuje zvýšenou kompresi svalům, zároveň velice rychle schne a je prodyšná směrem ven. Jestli-že hledáte ty nejlepší kalhoty bez kompromisů, speedfonda jsou jasná volba!

Nová letní kolekce ALÉ 2022 je tu!

28. 02. 2022

Právě jsme pro vás naskladnili novou letní kolekci, vybírat můžete jak u nás, tak u našich partnerů.

Díky spolupráci s profesionálními týmy, přináší vývojové oddělení ALÉ neustále nové materiály a inovativní řešení. To není ale zdaleka vše. Na kole chceme samozřejmě i dobře vypadat a proto pro vás ALÉ připravilo spoustu nových barev a designů. Seznam prodejců naleznete zde http://www.alecko.cz/ale/prodejci najděte si toho svého.

Nový evropský šampion v dresu ALÉ!

29. 07. 2019

Gratulujeme Mathieu van der Poelovi k vítězství v evropském šampionátu horských kol, který se letos konal v Brně.

Jako všichni vítězové evropského šampionátu, také Mathieu oblékl dres, který šije ALÉ Cycling. Více informací na webu: http://www.uec.ch/en/

Nová kolekce jaro/léto 2019

20. 03. 2019

Představujeme novou kolekci jaro/léto 2019, která je nyní dostupná ve všech partnerských obchodech a také na webu alecko.cz

Nová letní kolekce od ALÉ nabízí ještě lepší komfort a pohodlí díky vývoji nových střihů, použití nových látek a v neposlední řadě také nových barev a designů, které Vás nepřestanou bavit. "NO BORING PERFORMANCES" je heslem nové kolekce, přesvědčte se sami u nejbližšího prodejce.

Prodloužená možnost výměny zboží

29. 11. 2018

Pokud si lámete hlavu, jestli jste vybrali správnou velikost či typ dárku, nyní už nic nemusíte řešit. Všechny objednávky z konce roku nyní můžete vyměnit či vrátit až do konce ledna.

Nabídka platí pro zboží zakoupené od 15.11. do 31.12.2018.

Pozvánka na Mistrovství Evropy v Brně / ve Zlíně

13. 07. 2018

Ve dnech 12. - 15. 7. 2018 proběhne v městech Brně a Zlíně Mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a U23. Přijďte i vy zafandit!

Italský výrobce cyklistického oblečení ALÉ CYCLING je hrdým sponzorem této akce a také výrobcem mistrovských dresů. 12. – 13. 7. 2018 se jedou časovky, start i cíl proběhne u Brněnské přehrady. O víkendu 14. – 15. 7. se pojede silniční závod, start i cíl je z centra Zlína. Více informací o mistrovství a program akce najdete na oficiálních stránkách http://www.echroad2018.com/.

Valentýnské dresy s jménem

14. 02. 2018

Darujte originální valentýnský dres od ALÉ, na který je možné vytisknout jméno obdarovaného. Tyto dresy jsou nabízeny v limitované akci k příležitosti startu závodu Alé La Merckx.

Závod Alé La Merckx se pojede z romantického města Romea a Julie, z Verony. Dresy si můžete objednat přes webové stránky https://www.alelamerckx.com/valentine-jersey, kde zároveň získáte slevu na start tohoto závodu. Objednávku je možné také řešit přes kontakt info@sportimport.cz.

Zajímavosti a novinky

celý archiv

ATT Investments představilo dresy Alé pro letošní rok.

11. 01. 2024 – Zakázková výroba dresu není ovšem určena pouze pro profesionály!

číst dále

Matúš Štoček poprvé v dresu slovenského mistra

08. 07. 2023 – Prvním závodem, kde jste mohli Matúše v novém mistrovském dresu ALÉ sledovat, byla Maďarská V4.

číst dále

Jste připraveni na tuhou zimu?

01. 11. 2022 – V zimní bundě ALÉ R-EV1 RIPARO Vás žádné počasí nezaskočí.

číst dále