Pozvánka na Mistrovství Evropy v Brně / ve Zlíně

13. 07. 2018

Ve dnech 12. - 15. 7. 2018 proběhne v městech Brně a Zlíně Mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a U23. Přijďte i vy zafandit!

Italský výrobce cyklistického oblečení ALÉ CYCLING je hrdým sponzorem této akce a také výrobcem mistrovských dresů. 12. – 13. 7. 2018 se jedou časovky, start i cíl proběhne u Brněnské přehrady. O víkendu 14. – 15. 7. se pojede silniční závod, start i cíl je z centra Zlína. Více informací o mistrovství a program akce najdete na oficiálních stránkách http://www.echroad2018.com/.

Valentýnské dresy s jménem

14. 02. 2018

Darujte originální valentýnský dres od ALÉ, na který je možné vytisknout jméno obdarovaného. Tyto dresy jsou nabízeny v limitované akci k příležitosti startu závodu Alé La Merckx.

Závod Alé La Merckx se pojede z romantického města Romea a Julie, z Verony. Dresy si můžete objednat přes webové stránky https://www.alelamerckx.com/valentine-jersey, kde zároveň získáte slevu na start tohoto závodu. Objednávku je možné také řešit přes kontakt info@sportimport.cz.

ALÉ je sponzorem ME v cyklokrosu

06. 11. 2017

ALÉ je hrdým sponzorem ME v cyklokrosu a výrobcem mistrovských dresů.

Dresy ALÉ v týmových provedených jsou dostupné také všem českým fanouškům na stránkách www.aleteam.cz

ALÉ nově v Twinsportu Třebíč

01. 10. 2017

V tomto roce jsme úspěšně navázali spolupráci s krásným obchodem Twinsport v Třebíči na Brněnské ulici. Značka ALÉ je Vám tak zase o něco blíže.

Navštivte Twinsport a vyberte si z oblečení ALÉ různých úrovní, střihů i neotřelých designů. V obchodě si můžete většinu oblečení také vyzkoušet v různých velikostech a vybrat si tak tu správnou.

Zimní kolekce 2017/2018 skladem

20. 09. 2017

Zimní kolekce ALÉ je právě naskladněna. Vybírejte i vy ze zářivých barev pro podzimní a zimní počasí.

Najdete si i Vy svého oblíbeného prodejce. Seznam prodejců naleznete zde http://www.alecko.cz/ale/prodejci Zimní katalog ALÉ naleznete zde: Katalog ALE WINTER 2017/18 Aktuálně dostupné zboží je pak zobrazeno na těchto stránkách.

ALÉ dětem - kolekce BIMBO

11. 05. 2017

Že si pozornost zaslouží i ti nejmenší, to si uvědomují v prodejně BIKERO v Hradci Králové a vsadili na kolekci BIMBO od ALÉ, která je zaměřena již na děti od 8 let.

V prodejně mají krásně udělaný dětský koutek, kde najdete nejen dresy od ALÉ, ale taky jiné doplňky pro děti od dalších značek. Přemýšlíte-li, kde se dobře postarají s výběrem oblečení pro Vaše dítě, zamiřte do Hradce!

www.bikero.cz

ALÉ letní kolekce 2017 je již nachystána!

28. 02. 2017

Prohlédněte si nový katalog ALÉ Summer 2017 pro nadcházející sezónu. Nové střihy, nové látky, nové barvy. ALÉ nenechává nic náhodě a jde stále kupředu.

Pro letní sezónu si ALÉ připravilo nejen odvážné designy, ale také opět pokročilo ve vývoji nových technologií a užití nových materiálů. Novinkou jsou především FUTURE BIBSHORTS kalhoty v pánském i dámském provedení (s inovativním systémem šlí). Je rozšířena řada R-EV1 a vznikly zcela nové odlehčené dresy pro maximální komfort za horkých dnů. Již brzy bude vše vystaveno také na našich stránkách!

FDJ na Tour de France v dresech ALÉ TEAM

06. 02. 2017

Francouzský tým FDJ oblékne od nové sezóny zakázkově šité dresy ALE TEAM. Spolu s Direct Energie jsou tak dalším týmem v pelotonu Tour de France, který bude prezentovat značku ALÉ.

FDJ bude jezdit v nové nejvyšší řadě PR-SYSTEM, navazující a dále rozvíjející řadu PRR Carbon, která je novinkou roku 2017. Celou kolekci si už nyní můžete objednat ve vlastním designu cyklistických týmových kompletů. Více informací již brzy na www.aleteam.cz.

ALÉ novým oficiálním dodavetelm UEC

27. 01. 2017

Značka ALÉ je novým oficiálním dodavatelem sdružení Union Européenne de Cyclisme.

Italská značka se tak stává v příštích čtyřech letech dodavatelem oblečení pro všechny evropské šampionáty ve všech disciplínách a kategoriích.

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Pozvánka na Mistrovství Evropy v Brně / ve Zlíně

13. 07. 2018 – Ve dnech 12. - 15. 7. 2018 proběhne v městech Brně a Zlíně Mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a U23. Přijďte i vy zafandit!

číst dále

Valentýnské dresy s jménem

14. 02. 2018 – Darujte originální valentýnský dres od ALÉ, na který je možné vytisknout jméno obdarovaného. Tyto dresy jsou nabízeny v limitované akci k příležitosti startu závodu Alé La Merckx.

číst dále

ALÉ je sponzorem ME v cyklokrosu

06. 11. 2017 – ALÉ je hrdým sponzorem ME v cyklokrosu a výrobcem mistrovských dresů.

číst dále